Executive Search

Arthur Hunt zapewnia specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie poszukiwania i selekcji kandydatów na stanowiska menadżerskie, zdolnych efektywnie wspierać strategię rozwoju organizacji i dostosować się do jej specyficznych wymagań. 

W stale zmieniającym się środowisku biznesowym, skuteczna rekrutacja menedżerów oraz kadry zarządzającej jest kluczowym czynnikiem, wpływającym na efektywność działania organizacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak wspierać naszych Klientów w obsadzaniu stanowisk menadżerskich we wszystkich sektorach rynkowych.

Rekrutacja metodą Executive Search

Jako firma  Arthur Hunt specjalizujemy się w wyszukiwaniu oraz nawiązywaniu profesjonalnego kontaktu z kandydatami średniego i wyższego poziomu menadżerskiego. Pomagamy nie tylko korporacjom, ale również start-upom i średniej wielkości przedsiębiorstwom, przeprowadzając proces rekrutacji, ocenę menedżerów oraz kadry zarządzającej. Do każdego zadania tworzymy dedykowany zespół profesjonalistów biznesowych, którzy doskonale rozumieją problemy naszych Klientów.

Korzystając z metod Direct Search oraz zbudowanej sieci kontaktów, docieramy szybko do wyselekcjonowanych ekspertów w swoich dziedzinach. Są to osoby, które nie poszukują aktualnie pracy, jednak ich doświadczenie zawodowe jest szczególnie cenne dla naszych Zleceniodawców. Potencjalnych kandydatów potrafimy zainteresować projektem oraz zachęcić do udziału w procesie rekrutacji.

Z zaangażowaniem wspieramy naszych Klientów podczas całego procesu poszukiwania i selekcji. Zapewniamy szeroki przegląd rynku i sektora branżowego, a także profesjonalną ocenę kandydatów. Przeprowadzamy wywiady oparte na kompetencjach, sprawdzamy referencje, wspierając się również indywidualnie dobranymi do projektu metod weryfikacji (testy psychometryczne, logiczne, assessmenty).

Executive search 2

Pomagamy również naszym Klientom w podjęciu zamknięciu projektów rekrutacyjnych poprzez zaangażowanie w rozmowy z Kandydatami oraz wsparcie w  negocjacjach warunków zatrudnienia. Monitorujemy proces wprowadzanie kandydata do nowej organizacji i omawiamy efekty jego pracy w pierwszym roku.

Ze względu na potrzebę zapewnienia najwyższej jakości procesu rekrutacji w maksymalnie krótkim czasie, rekomendujemy naszą usługę Executive Search. Dzięki międzynarodowej sieci biur Arthur Hunt Group oraz naszemu członkostwu w sieci API, jesteśmy w stanie wspierać naszych Klientów w ich ekspansji oraz projektach międzynarodowych.

Zalety Executive Search