Firma headhunterska Arthur Hunt

Warsztat Mastermind „Zasady skutecznego przywództwa”

Warsztat Mastermind powstał w oparciu o kilka  koncepcji, m.in.; 21 niezaprzeczalnych praw przywództwa i 5 poziomów przywództwa wg. Johna Maxwella prekursora servant leadership,  Management 3.0, Johna Adaira, czy też doświadczenia badawcze Jima Collinsa. Jego celem jest podnoszenie kompetencji  przywódczych w świecie istotnych zmienności, gdzie zarządzanie pracownikami pochodzących z różnych kultur i „generacji”, staje się coraz większym wyzwaniem dla liderów.

Samo stanowisko to za mało – przywództwo wynika bowiem z podejmowanych działań, a miarą jego skuteczności jest umiejętność wywierania pozytywnego wpływu na innych.

Jak budować swój autorytet i upełnomocniać członków zespołu?

Jak  wzmacniać własną wiarygodność jako lidera i budować zaufanie?

Jak skutecznie delegować i nagradzać za dobrze wykonane zadania?

Jakie wartości i zasady w przywództwie, stanowią o jego skuteczności?

Jak skutecznie delegować i nagradzać za dobrze wykonane zadania?

To tylko kilka z pytań, na które odpowiadamy podczas warsztatu.

Warsztat Mastermind

Formuła warsztatów:

Cały program składa się z 10 dwugodzinnych spotkań odbywających się w cyklu cotygodniowym. Spotkania odbywają się w kameralnej grupie menadżerów i liderów (do 10 osób) w formule Mastermind, który jest połączeniem warsztatu, prezentacji studium przypadku, burzy mózgów oraz mentoringu grupowego. Istotą tej metody jest wzajemne dzielenie się zdobytą wiedzą i doświadczeniami, wsparte pozyskanymi informacjami i materiałami opracowanymi m.in. wg, modelu J. C. Maxwella, Management 3.0 oraz innych koncepcji dotyczących przywództwa.

Ważną cechą tego programu jest stosowanie pozyskanych technik i wiedzy we własnych zespołach, już w trakcie trwania programu wg, zasady: 

Pozyskaj nową wiedzę

Podziel się doświadczeniem z innymi

Zastosuj w praktyce

Szanowni Państwo,

Ostrzegamy przed fałszywymi wiadomościami, przesyłanymi poprzez komunikator WhatsApp od osób podających się za pracowników Arthur Hunt. Prosimy nie odpowiadać na takie wiadomości i zalecamy blokowanie numeru, z którego zostały wysłane.

Prosimy o szczególną ostrożność.

Zespół Arthur Hunt